Srpen 2012

Dance like a Butterfly

28. srpna 2012 v 20:18 | Saso-chan |  Deníček
Kdybych si měla vybrat mezi smrtí a puštěním si znova toto video. Vybrala bych si krutou smrt kdy by mě někdo probdl vydličkou. :D Tohle je na mě už nějak moc xD

Smrt hrdiny

25. srpna 2012 v 20:22 | Saso-chan
Víte, rozhodla jsem se, že sem dám povídky se starého blogu které mám sama ráda a nechci aby se na ně zapomnělo.
Někdo to možná četl někdo ne, ale tak snad to přetrpíte, než sem začnu dávat nové které ještě nikdo nečetl ^^

Nad Konohou hřmělo a přicházející bouřka znázorňovala smutek nejen Konohy, ale celého světa. Všechny vesnice drželi ohromný smutek. Nespočet uplakaných očí dnes nespalo a dlouhé dny spát nebude. Vítr se proháněl místy zahalenými krví a zbytky po válce.

Všichni truchlili za své blízké a hlavně za svého hrdinu. Nad čerstvým hrobem stáli všichni občané Konohy. V ostatních vesnicích se shromáždili u řeky a truchlili. Posílali věnce pro padlého hrdinu který pro ně obětoval svůj život.

Mnozí lidé si vyčítali jak se k němu chovali, ale on na ně nebyl naštvaný, padl za jejich bezpečí. Jeho smrt všem otevřela oči. Brečící přátelé stály nad hrobem kamaráda. Kamaráda který je nikdy nezradil a neopustil. I ve své poslední chvíli se usmíval.

Růžovláska neustávala v breku a její černé šaty vlály ve větru. Vzpomínala na všechny chvíle strávené s ním. Uvědomovala si, že už nikdy s nim nepromluví, nikdy neuvidí jeho tvář, jeho úsměv…už nikdo neřekne krásně její jméno jako on. Nikdo už nenahradí tu prázdnou díru v jejim srdci.

Blonďaté vlasy přítomné ženy vlály ve větru. Truchlila ze někoho,kdo pro ní byla jako syn. Za někoho kdo jí kdysi zachránil život, za někoho kdo to nikdy nevzdal i když byly všichni proti němu a za někoho komu se nikdy nesplní jeho velký sen..
V ruce držela klobouk Hokageho, sehnula se a položila ho k hrobu. "Měl si jím být ty Naruto…" zašeptala a vítr odvál její slova.
Mezitím občané ostatních vesnic zapalovali svíčky a neustálý brek narušoval hrobové ticho.
Zahřmělo a blesk osvětlil přítomným tváře plné smutku a žalu.
Kapky deště začali dopadat na jejich zdrcené obličeje a mísili se se slzami.
Včera odpoledne, padl hrdina celého světa.
Uzumaki Naruto zemřel v boji za životy všech. Zemřel v boji stejně jako jeho protivník. Po té co mu dovolil Raikage zapojit se do bitvy, střetl se Naruto se svým nepřítelem a na vyčerpání poté zemřel. Když na místo dorazila Sakura chytla ho za ruku a její slzy dopadaly na jeho bledou ale šťastně se usmívající tvář.
Tímto skončil příběh Uzumaki Naruta který si přál být Hokagem a mír na světě. Jeho přání a poselství se bude šířit dál a navždy bude oslavovaným hrdinou.

Řekl tu někdo YAOI!?

25. srpna 2012 v 19:35 | Saso-chan |  Deníček
Našla jsem obrázek který mě uplně rozsekal. :D tak se s váma podělím.

A aby jste neřekli tak pod perexem máte Yaoi fotky.
Kdo nemá rád Yaoi tak ať někliká na celý článek ^^!

Chibi Konata

21. srpna 2012 v 18:17 | Saso-chan |  Grafika
Poslední dobou kreslím kamarádům chibíky na přání...a chci se pochlubit ^^
Konatu jsem nakreslila a si nejlépe, uplně ten obrázek žeru O_o :D další sem radči dávat nebudu, protože by jste umřeli jak je to hrozný -.- :D

PSY- GANGNAM STYLE

17. srpna 2012 v 19:40 | Saso-chan |  PSY
A máme tu písničku která se nyní šíří po celém světě dokonce i mezi lidi kteří K-pop absolutně neznají a neposlouchají.
Na Facebooku odkaz na tuto písničku na mě bliká všude. Já se k ní dostala přes kamaráda který holduje K-popu jako já a touhle písničkou mě totálně nakazil. Plánujeme s kámoškou na tuhle písničku tancovat na Akiconu, tak doufám že se to obě naučíma tak jak to má být :D
Kdo tuhle písničku ještě neslyšel...tak honem honem! Pusťte si to a propadněte Oppa Gangnam stylu jako všichni ostatní!

Zdravím :)

16. srpna 2012 v 21:16 | Saso-chan |  Deníček
Těší mě ^^ jsem Saso-chan, někteří mě možná znají ze starého blogu který jsem měla 2 roky s 11 909 návštěvníky :D
Ovšem svůj blog jsem pozastavila, a nedokázala se na něj vrátit se stejným pocitem jako předtím...tedy s chutí a radostí.
Rozhodla jsem se to vyřešit novým blogem a začít odzačátku. Jsem samozřejmě otaku, jsem jedna z těch lidiček které uvidítě skoro na každém srazu..ať je to Otaku sraz, Free hugs sraz nebo cokoliv jiného. Uvidíte mě také na conech jako je Advik, Akicon, Crewcon, doufám že tentokrát i Animefest a další.
Asi jako většina otaku bych se nejradši zbalila a odletěla do Korei nebo Japonska :3
Možná bych měla přejít k blogu...takže tento blog je zaměřený na Anime, Mangu, Grafiku, J-rock, K-pop a najdete tu i mé povídky. Možná bych vás měla upozornit, že jsem zlé, zvrácené a psychicky narušené stvoření ^^ nemůžu zaručit že vás třeba Yaoi povídky nepoznamenají na celý život :D !

No hledám SB, uvítám každého kdo by měl zájem :)

Korea rozcestník

16. srpna 2012 v 20:45 | Saso-chan


Manga rozcestník

16. srpna 2012 v 20:41 | Saso-chan

Doramy rozcestník

16. srpna 2012 v 20:39 | Saso-chan