Smrt hrdiny

25. srpna 2012 v 20:22 | Saso-chan
Víte, rozhodla jsem se, že sem dám povídky se starého blogu které mám sama ráda a nechci aby se na ně zapomnělo.
Někdo to možná četl někdo ne, ale tak snad to přetrpíte, než sem začnu dávat nové které ještě nikdo nečetl ^^

Nad Konohou hřmělo a přicházející bouřka znázorňovala smutek nejen Konohy, ale celého světa. Všechny vesnice drželi ohromný smutek. Nespočet uplakaných očí dnes nespalo a dlouhé dny spát nebude. Vítr se proháněl místy zahalenými krví a zbytky po válce.

Všichni truchlili za své blízké a hlavně za svého hrdinu. Nad čerstvým hrobem stáli všichni občané Konohy. V ostatních vesnicích se shromáždili u řeky a truchlili. Posílali věnce pro padlého hrdinu který pro ně obětoval svůj život.

Mnozí lidé si vyčítali jak se k němu chovali, ale on na ně nebyl naštvaný, padl za jejich bezpečí. Jeho smrt všem otevřela oči. Brečící přátelé stály nad hrobem kamaráda. Kamaráda který je nikdy nezradil a neopustil. I ve své poslední chvíli se usmíval.

Růžovláska neustávala v breku a její černé šaty vlály ve větru. Vzpomínala na všechny chvíle strávené s ním. Uvědomovala si, že už nikdy s nim nepromluví, nikdy neuvidí jeho tvář, jeho úsměv…už nikdo neřekne krásně její jméno jako on. Nikdo už nenahradí tu prázdnou díru v jejim srdci.

Blonďaté vlasy přítomné ženy vlály ve větru. Truchlila ze někoho,kdo pro ní byla jako syn. Za někoho kdo jí kdysi zachránil život, za někoho kdo to nikdy nevzdal i když byly všichni proti němu a za někoho komu se nikdy nesplní jeho velký sen..
V ruce držela klobouk Hokageho, sehnula se a položila ho k hrobu. "Měl si jím být ty Naruto…" zašeptala a vítr odvál její slova.
Mezitím občané ostatních vesnic zapalovali svíčky a neustálý brek narušoval hrobové ticho.
Zahřmělo a blesk osvětlil přítomným tváře plné smutku a žalu.
Kapky deště začali dopadat na jejich zdrcené obličeje a mísili se se slzami.
Včera odpoledne, padl hrdina celého světa.
Uzumaki Naruto zemřel v boji za životy všech. Zemřel v boji stejně jako jeho protivník. Po té co mu dovolil Raikage zapojit se do bitvy, střetl se Naruto se svým nepřítelem a na vyčerpání poté zemřel. Když na místo dorazila Sakura chytla ho za ruku a její slzy dopadaly na jeho bledou ale šťastně se usmívající tvář.
Tímto skončil příběh Uzumaki Naruta který si přál být Hokagem a mír na světě. Jeho přání a poselství se bude šířit dál a navždy bude oslavovaným hrdinou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 26. srpna 2012 v 18:04 | Reagovat

hledala jsem takhle smutnou povídku,právě teď je potřebuju a tahle je dokonalá,moc děkuju :´)

2 Blueberry Blueberry | Web | 28. srpna 2012 v 18:00 | Reagovat

Ahoj děláš ješte to že nakreslíš jak by někdo vypadal v anime?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama